Introduzione del Corso Espresso 1

  • آموزش کامل کتاب
    Nuovo Espresso 1

  • شهریه هر ترم

  • ۴۰۰.۰۰۰ تومان

خرید این آموزش

آموزش کامل کتاب
Nuovo Espresso 1

در این کورس کتاب Nuovo Espresso 1 آموزش داده می‌شود که منبع اصلی آموزش زبان ایتالیایی و آزمون های بین المللی آن است. این کتاب بهترین و جدیدترین کتاب متد آموزش زبان ایتالیایی می‌باشد و توسط انتشارات Alma Edizioni تهیه و تنظیم شده است.

این کورس شامل ۳ ترم می‌باشد و در هر ترم ۳ تا ۴ درس آموزش داده شده و هر ترم از ۸ جلسه ۲ ساعته تشکیل شده است.

جزوات تکمیلی برای هر درس

در شروع هر درس پنج جزوه تکمیلی قابل دانلود برای زبان‌آموزان قرار داده شده است.
جزوات شامل ۱. پیش خوانی درس ۲. گرامر ۳. تمرینات گرامر، ۴. امتحان درس و ۵. دیکشنری درس هستند

جزوه پیش خوانی برای آمادگی زبان‌آموز قبل از شروع یادگیری درس جدید است، که شامل:‌ دیکشنری تصویری موضوعی، ترجمه و توضیحات فارسی و... می‌باشد.

نمونه جزواتی که به زبان‌آموزان LinguaToday ارائه می‌شود

پشتیبانی هر ترم

‌یادگیری زبان بدون استاد و راهنما کاری بسیار سخت و گاها نشدنی است، به همین دلیل LinguaToday برای هر ترم از هر کورسی که ارائه می‌کند یک ماه پشتیبانی رایگان در نظر گرفته تا ساده ترین مسیر زبان‌آموزی را با بهترین کیفیت تجربه کنید.
پشتیبانی صد در صد استاد از زبان‌آموز شامل پاسخ‌گویی به تمامی سوالات، رفع اشکال و تصحیح تکالیف کتبی و شفاهی می‌باشد که در طول کورس برای او تعیین شده است.
در این کورس‌ها علاوه بر آموزش زبان ایتالیاییی به صورت تخصصی، متدها و تکنیک‌های زبان‌آموزی نوین و دیجیتال هم آموزش داده می‌شود، به این معنا که زبان‌آموز یاد می‌گیرد به چه صورت هر مهارت را به تنهایی تمرین کند. نمونه‌هایی از تمرینات صحیح شده زبان‌آموزان توسط استاد باقری.

زمان بندی هر ترم

زمان بندی عادی

با یادگیری و حل تمرینات ۲ جلسه در هفته در عرض یک ماه، یک ترم تمام می‌شود .

زمان بندی سریع

سرعت درس خوندن با شماست و اگر با سرعت بالاتری بخونید سریع تر تمام می‌کنید و به ترم بعد می‌روید و زمان پشتیبانی شما محفوظ می‌ماند و به ترم بعد اضافه می‌شود.

زمان بندی کند

اگر کندتر از زمان بندی عادی درس بخونید در نهایت زمان پشتیبانی شما تمام می‌شود و شما فقط نیاز به تمدید پشتیبانی دارید(ویديو ها همیشه برای شما هستند).

تمدید پشتیبانی

اگر به هر دلیلی زبان‌آموز موفق به تموم کردن یک ترم در یک ماه نشد و نیاز به پشتیبانی مجدد برای به اتمام رساندن آن ترم داشت، با پرداخت ۸۰.۰۰۰ تومان، زمان پشتیبانی زبان‌أموز برای یک ماه تمدید می‌شود.

👍ما را در کانال های اجتماعی دنبال کنید


😍 برای ما پیام بگذارید، ما همیشه منتظر نظرات زیبای شما هستیم

برای فرستادن پیام لطفا عضو شوید

👇پیام های فرستاده شده شما عزیزان👇